TOEFL-TOEIC-PROFICIENCY-IELTS-KPDS-ÜDS-YDS-SBS Sınavlarına Hazırlık

Dil Kursu

Her yıl 50000 nin üzerinde öğrencinin tercih ettiği Avrupa Dilleri ; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri, Türkiye'de Yabancı Ot Kursları Eğitmen Destekli interakt k Yabancı ok HizmetleriSunan,Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurumdur.

Bünyesinde 3 farklı iş kolu. barındıran Avrupa Dilleri, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri, Türkiye'de Yabancı Dil Kursları, Hoca Destekli interaktif Yabancı Dil Eğitim Hizmetleri, veren Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim kurumudur. Avrupa Dilleri Yetkili Toefl Sınav Merkezi olup ayrıca Alman konsolosluğunun kabul ettiği Tek Fransız konsolosluğunun kabul ettiği Delf sınav merkezidir..

İngiltere, Amerika, Kanada, Australya, Yenizellanda, Malta, Almanya, Fransa, Rusya, Italya,Ispanya ülkelerinde anlaşmalı olduğumuz yüzlerce dil okulları ve üniversiteler vardır. Yurtdışında yabancı dil eğitimleriniz üniversite lisans eğitimleriniz ve master eğitimleriniz için ücretsiz danışımanlığımız 1991'den beri devam etmektedir. Detaylı bilgi için 0532 236 24 00 arayabilirsiniz.

TOEFL -IELTS — GMAT — GRE —SAT v.h bir çok uluslararası sınavlara alanında formasyon sahibi ve anadilinde eğitim veren öğretmenlerle, uygun zaman dilimlerimize göre seçebileceğiniz hafta sonu ve hafta içi sınıflarında esnek saatlerde eğitim alma imkanınız vardır..

Seviyeler

İngilizce eğitimimiz 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Her seviye 120 saatlik eğitimle tamamlanır. Her seviye eğitimlerinin başarılı olabilmesi için eğitim süreciniz çok yoğun aktivitelerle zenginleştirilmiştir.